Home » Voeding » Droogvoer » Pro Plan Cat Junior Kitten Kip&Rijst

Review en analyse van Pro Plan Cat Junior Kitten Kip&Rijst

Catfood: Pro Plan Cat Junior Kitten Kip&Rijst

Beoordelingen:

Voedingswaarden:

Pro Plan Cat Junior Kitten Kip&Rijst krijgt van ons 5 sterren voor voedingswaarden. De reden voor deze beoordeling is dat Pro Plan Cat Junior Kitten Kip&Rijst bij de analyse van de voedingswaarden tot de beste 20% van het geanalyseerde droogvoer voor katten behoort.

De methode van beoordelen (samen met onderbouwing) vind je op een aparte pagina, hieronder vind je de eigenschappen die de beoordeling van dit droogvoer bepaald hebben.

Bestel nu bij:

Bol.com

Verkrijgbaar vanaf € 16.21 per kilo.

Analytische componenten

Pro Plan Cat Junior Kitten Kip&Rijst heeft de volgende voedingswaarden:
Eiwit: 40.0%
Vet: 20.0%
Koolhydraten (schatting): 24.0%
Ruwe as: 7.0%
Vezels: 1.0%
Water (schatting): 9%
Analyse op basis van droge stof:
Eiwit: 43.96%
Vet: 21.98%
Koolhydraten: 26.37%
Ruwe as: 7.69%
Vezels: 1.1%
Bij het analyseren van de voedingswaarden van Pro Plan Cat Junior Kitten Kip&Rijst zijn de volgende punten van belang geweest
  • Veel meer eiwit dan gemiddeld
  • Veel minder koolhydraten dan gemiddeld
  • Veel meer vet dan gemiddeld
  • Minder vezels dan gemiddeld

Calorieën analyse

Op basis van de NRC-formule (gebruikt door de Fediaf) is de berekende metaboliseerbare energie van Pro Plan Cat Junior Kitten Kip&Rijst 416 kcal per 100 gram.

In het energieprofiel kun je vinden hoeveel procent van de calorieën van Pro Plan Cat Junior Kitten Kip&Rijst geleverd wordt door eiwitten, vetten en koolhydraten.

Over het algemeen krijgt kattenvoer met veel eiwitten en weinig koolhydraten een betere beoordeling voor de voedingswaarden.

Op basis van een energie-behoefte van per dag 
(pas hier aan)
Lees hier meer over de uitleg van dit formulier.
, moet je kat van dit voer gram per dag eten om op hetzelfde gewicht te blijven.

Calorie Profiel

Ingrediënten

!

Allergenen

Onbekend

Prijzen

Hieronder vind je per winkel de prijzen per kilogram. Ook hebben we de prijs per dag berekend, op basis van de aanbevolen hoeveelheid voer per dag (zie caloriën analyse). Het formaat van de verpakking kan per winkel verschillen.

Bol.com

Bekijk de beschikbare verpakkingsgroottes.
Prijs per kg: € 16.21 Prijs per dag:
Bestel hier
Deel of bewaar dit voor later via: